Avrupa Birliği Uyum, Danışma Ve Yönlendirme Kurulu 2018 Yılı 4.Toplantısı Vali Yardımcımız Sayın Recep YÜKSEL Başkanlığında Yapıldı
 
         Avrupa Birliği Uyum, Danışma Ve Yönlendirme Kurulu 2018 Yılı 4.Toplantısı 26 Aralık 2018 Çarşamba günü saat 14:00’da Valilik Toplantı Salonunda Vali Yardımcımız Sayın Recep YÜKSEL başkanlığında AB ve Dış İlişkiler Bürosu Koordinatörü Dilek BİLGİN ve Uzmanı Dilek ATEŞ tarafından yapıldı.
         Toplantıya Vali Yardımcımız Sayın Recep Yüksel, İlçe Kaymakamları, Belediye Başkan Yardımcısı, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Bölge ve İl Müdürleri katıldı.
Vali Yardımcımız Sayın Recep Yüksel’in açılış konuşması ile başlayan toplantıda AB ve Dış İlişkiler Koordinatörü Dilek BİLGİN tarafından sırasıyla Avrupa Birliği Bakanlığı IPA II Kapsamında sunulan güncel hibeler, Birlik Programları kapsamında yapılan teklif çağrılarını ve Büyükelçiliklerin güncel hibeleri hakkında bilgi verildi.
Ardından yerel hibe çağrılarının anlatıldığı toplantıda AB ve Dış İlişkiler Bürosu tarafından hazırlanan ve uygulaması devam eden projeler tanıtıldı.
Toplantı sonunda Vali Yardımcımız Sayın Recep YÜKSEL tarafından toplantıya katılan İlçe Kaymakamlarının Belediye Başkan Yardımcısının, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Bölge ve İl Müdürlerinin görüş ve önerileri alındı.